Ośrodek wypoczynkowy "Złote Piaski"

Lokalizacja Mielenko ul. Akacjowa- 41

mielenko


Opis domków

Zapraszamy Państwa do Mielenka gdzie mieści się nasz rodzinny ośrodek wypoczynkowy pod nazwą "Złote piaski" który przystosowany jest do miłego wypoczynku rodzin z dziećmi.  Mielenko w sposób bezpośredni sąsiaduje  z miastem Mielno. W swojej ofercie polecamy Państwu trzy rodzaje drewnianych domków letniskowych. 

Każdy  posiada zadaszony taras z meblami drewnianymi: dwie ławy oraz stół.tarduz
Domki są wykonane
w całości z drewna świerkowego i sosnowego. Sciany domku dodatkowo są z zewnątrz  zabezpieczone  błazerią panelową Ruukki.  Każdy domek jest wygłuszony przed hałasem dobrej jakości wełną mineralną o grubości 15 cm, wełna mineralna chroni domki w upały przed przegrzaniem, a w chłodne dni przed zimnem. W naszym ośrodku możecie Państwo wynająć .  W ofercie posiadamy:

1. Domki piętrowe składają się z dwóch części - parteru i piętra o powierzchni około 58 m2 + 12,5m2 taras i balkon. Na parterze o wielkości 35 m2 znajduje się salon:  telewizor, kanapa do siedzenia, stolik. Aneks kuchenny: stół z krzesłami. Łazienka. Taras: duży stół, dwie ławy.  kuchnia
Na pięterku mieszczą się dwa
pokoje sypialne. 248
- Pierwszy pokój sypialny przejsciowy
. Wyposażenie: trzy łóżka 1-osobowe,  stoliki, lampki nocne, regał.

- Drugi pokój sypialny, jest zamykany, z balkonem. Wyposażenie: łóżko 2-osobowe,  2 łóżka 1-osobowe, komoda, lampki nocne,  stolik. 

2. Domki piętrowe z trzema sypialniami składają się z dwóch części - parteru i piętra o powierzchni około 53 m2 + 12,5m2 taras . tarduz

Na parterze o wielkości 35 m2 znajduje się salon:  kanapa do siedzenia, telewizor, stolik. Aneks jadalny stół z krzesłami. Łazienka. Taras: duży stół, dwie ławy. Drugi pokój sypialny, zamykany, wyposażenie szafa ubraniowa, stolik, łóżko  2 osobowe. 

- Piętro domku. Piętro składa się z dwóch pokoi, wyposarzenie pokoi: w pierwszym pokoju są dwa łóżka jednoosobowe, regały W drugim pokoju jest, jedno łóżko dwuosobowe, łóżko jednoosobowego, regały.

3. Domki piętrowe z trzema sypialniami o powierzchni około 50 m2, parter 25 m2. + piętro, składają się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki z prysznicem, tarasu i piętra.  Łazienka. 

- Piętro, na którym zostały wydzielone się dwa pokoje w jednym przejściowym są dwa łóżka jednoosobowe w drugim niezależnym pokoju są dwa łóżka jednoosobowe.

syp

- Sypialnia na parterze, znajduje się tam łóżko sosnowe  2-osobowe, szafa.

- Salon, wyposażony jest w dwie kanapy dwuosobowe, telewizor.  Aneks kuchenny, stół z  krzesłami.

salon 

Wyposarzenie kuchenne każdego domku: zestaw szafek kuchennych, lodówka z zamrażarką, czajnik, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, komplet talerzy, sztućców, kieliszków itd., stół jadalny z krzesłami.
Wyposarzenie łazienki każdego domku:
prysznic z masażem, umywalka, WC.

Na tarasie znajduje się stół i dwie ławy. W ogrodzie stoi duży murowany gril.gril

Na terenie ośrodka znajduje się zjeżdżalnia, huśtawka, trampolina oraz piaskownica dla dzieci.  
Domki są ustawione do siebie tyłem, posiadają wspólną wygłuszoną ścianę.

Dla każdego gościa przygotowujemy czystą pościel. Do dyspozycji gości jest również, leżak oraz sprzęt plażowy (parawan, parasol, mata, leżaki). Galeria

Sprawdż jak dojechać